top of page

DETOXBODY

AnduLight Lipo Re-Modulation, yağ azaltma ve vücut şekillendirme uygulamalarını ve Liposuction’ın cerrahi olmayan non-invaziv alternatifini size el değmeden, ağrı, kesi ve iğnesiz bir şekilde sunar.

18a.jpg

DETOXBODY; üzerinde şaşırtıcı derecede bilimsel çalışma yapılmış *635nm - 650nm - 808nm - 940nm olmak üzere çok etkili 4 farklı dalga boyuna sahip AnduLight ile insanlara hızlı bir biçimde, kolayca ve sürdürülebilir bir yöntemle incelmeyi vaat ediyor.


PBM terapisi, metabolizma aksiyonundan, tiroid fonksiyonunun geliştirilmesine, yağ  yakımından yara iyileşmesine kadar birçok şey için yararlıdır ve vücut üzerinde canlandırıcı etkilere sahip olduğu yüzlerce bilimsel çalışmada yer almaktadır.


DETOXBODY ile Bölgesel incelin Bütünsel sıkılaşın

IŞIĞIN İÇİNDEKİ MUCİZE ✨


Fotobiyomodülasyon terapisi bütünsel iyileşme süreci için en etkin destektir.


AnduLight, farklı nanometrelerde ışık enerjisi kullanarak vücudun doğal yağ yakma sürecini uyaran ve aşırı yağın biriktiği belirli vücut bölgelerini hedefleyen klinik olarak kanıtlanmış bir teknik kullanır. Vücudun belirli bölgelerine yerleştirilerek kulllanılan AnduLight Pedleri, yağ hücrelerinde kimyasal bir sinyal tetikler. Bu, depolanan trigliseridleri hücre zarlarındaki kanallardan salınabilen serbest yağ asitlerine ve gliserole ayırır. Yağ asitleri ve gliserol, vücutta enerji oluşturmak için onları metabolize edecek dokulara taşınır. Bu yağ asidi salımı

süreci, vücudun depolanan enerji rezervlerini kullanması gerektiği için doğal bir tepkidir. AnduLight, anında sonuç almak için bu süreci hızlandırır. Detoxbody AnduLight ile birlikte eş zamanlı yapılan Andulasyon uygulaması ile serbest kalan yağ ve toksinlerin lenfatik sistem vasıtasıyla vücut dışına atılması sağlanır.

KIRMIZI IŞIĞIN ŞAŞIRTICI ETKİSİ 💥


Kırmızı ışık terapisi, vücudumuzun kendi kendini iyileştirme sürecini uyararak çalışan etkileyici bir buluştur.


Kan dolaşımının hızlanışı ve artışı, hücre aktivitelerinin eksitasyonu ve hücre içi iletişiminin yoğunluk kazanmasının yanı sıra; hücre zarlarının geçirgenliğine etki eder ve Ca++, Na+, K+ iyonlarının geçişine izin vererek nöronal aktiviteleri artırır. ATP (Adenozin Trifosfat) seviyesini arttırır ve hedef hücreler ile iç hücre sinyallerini taşıyan cAMP moleküllerindeki enzimleri uyarıp aktive eder.

Acıyı dindiren endorfin hormonlarının sentezini artırır.

İltihaplanmayla savaşan, ağrıyı ve serbest radikallerin verdiği zararı azaltan S.O.D (süperoksit dismutaz) enziminin üretimini artırır.

Bağışıklık kazanma, zincirleme reaksiyonları aktive eder; makrofajları harekete geçirerek yaraların iyileşmesine yardımcı olan mast hücrelerinin sayısını artırır.

Kollajen ve elastinin sentezini hızlandırır.

Endotelyal hücreleri kullanarak vücuttaki yaraya doğru olan kan akışını hızlandırır.

Epidermisin ana elemanı olan keratinositlerin sentezini hızlandırır.

Mitokondriyi yani hücresel jeneratörlerimizi tetikleyerek hücrelerimizdeki molekülleri etkiler: Adenozin Trifosfat (ATP), Reaktif Oksijen Türleri (ROS) ve Nitrik Oksit (NO), hepsi de

vücudun iyileşme sürecinde önemli rol oynar.

Detoxbody: Klinik
Detoxbody: Pro Gallery
bottom of page